Zakończenie działalności przewozowej przedsiębiorstwa

Szanowni Państwo!

W związku z wyłonieniem w drodze przetargu nowego inwestora - PKSiS Oświęcim, który przejmie działalność przewozów pasażerskich na liniach obsługiwanych dotychczas przez PKS w Nowym Sączu S.A. w likwidacji, informuję, iż z dniem 31 lipca 2012 działalność operacyjna przedsiębiorstwa w likwidacji w tym zakresie zostaje zakończona.

Ponad więc 60 - letnia historia Przedsiębiorstwa PKS w Nowym Sączu dobiega końca. Niewątpliwie, osiągnięcia i dorobek firmy na przestrzeni tych lat, były przede wszystkim wynikiem pracy i zaangażowania w nią jej pracowników. Przedsiębiorstwo dzięki temu wpisało się na trwale w tradycję Miasta i Regionu. Nieubłagane jednak i jakże bolesne skutki procesów gospodarczych, dzisiaj ten dorobek przerywają. Ale jestem pewien, iż nie wymazują go z pamięci ludzi, zwłaszcza tych, którzy byli naszymi pasażerami.

Tą drogą chciałbym dziś, Wszystkim pracownikom, którzy współtworzyli jego historię i jego wartość na przestrzeni tych lat, serdecznie podziękować za pracę na jego rzecz.

Dziękuję również społeczeństwu Ziemi Sądeckiej - pasażerom za korzystanie przez wiele lat z naszych usług.

 

Treść komunikatu do pobrania: KOMUNIKAT

 

ROZKŁAD JAZDY PKSiS OŚWIĘCIM
- ODJAZDY Z DWORCA RDA W NOWYM SĄCZU